شمال

بعد از تهران بیشترین ازدحام جمعیت در شمال کشور اتفاق افتاده است.به دلیل آب و هوای مطبوع ،عدم خشکسالی و مناظر طبیعی بسیار زیبای جنگل و دریا سرمایه گذاری و ساخت و سازهای مداوم در شمال سبب شده که این بخش کشور ، زمین کمتری برای ساخت و ساز داشته باشد.
بسیاری از شهرها تقریبا گنجایشی برای جذب سرمایه ندارند و توقع رشد قیمتی بیشتری برای آنها متصور نیست،به طور خلاصه می توان عنوان کرد که تنها معدود شهرهایی در شمال مثل محموداباد وجود دارند که قابلیت سرمایه گذاری در زمین و ویلا را دارند جالب اینجاست که قیمت املاک این شهر و اطراف آن به قدری پایین می باشد که با قیمت فرش و موکت برابری می کند.
این امر موجب شده سرمایه گذاران بزرگ کشور به این سمت هجوم آورده و سرمایه گذاری های سنگین انجام دهند بسیار بعید به نظر می رسد که تا چند سال آینده قشر متوسط قادر به خرید حتی یک پلاک زمین در این خطه باشد.
جالب تر از تمام مطالب ذکر شده شرایطی است که شرکت مهرارا علی رغم هجوم سرمایه گذاری به این سمت ایجاد نموده است شما به راحتی می توانید با پرداخت 30 درصد به صورت نقد و مابقی اقساط بلند مدت صاحب مرغوبترین زمین های شهرکی شمال کشور شوید.

موقعيت مکاني: شمال

املاک مهرارا

املاک مهرارابازگشت به لیست اخبار و اطلاعات